Rezerwacje i informacje: tel. 500 510 420 e-mail: info@zielonapolana.com.pl

Dla szkół

Kolonie i Obozy w górach.Od 60zł/os. Opiek. gratis!

Jeśli planujecie zorganizować dla swoich wychowanków ze szkoły kolonie w górach? Szukacie Państwo idealnego miejsca dla obóz dla młodzieży?

Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Polana w Łączkach, położony na terenie Parku Krajobrazowego Pogórza Przemysko-Dynowskiego nad Sanem, zapewni świetne warunki do organizacji kolonii i obozów w górach, wyjazdów wakacyjnych i krótkich wycieczek szkolnych.

Czytaj dalej

Zielone szkoły360 zł/tydzień

Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Polana – czeka na Ciebie i Twoich podopiecznych. Zielone szkoły w górach pozwalają na sprawdzenie wytrzymałości nastolatków i na zaszczepienie w nich miłości do polskich krajobrazów.

Czytaj dalej

Oazy / rekolekcje

Zapraszamy na oazy w górach do Ośrodka Wypoczynkowego Zielona Polana. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zorganizowania oazy czy rekolekcji w naszym ośrodku. Położona w Łączkach, w dolinie Sanu „Zielona Polana” tchnie spokojem i radością. To doskonałe miejsce dla tych, którzy chcą porozmawiać o Bogu, swojej wierze albo znaleźć głębszy sens życia.

Czytaj dalej

ZAPLECZE SPORTOWE

Tylko u nas w cenie pobytu oferujemy całe zaplecze sportowe do dyspozycji. M.in. Boisko do siatkówki, Kort tenisowy, Duży Basen kąpielowy - 25m!, Bogato wyposażona świetlica, m.in.: Bilard, stół do tenisa, piłkarzyki, dart, szachy, gry, Orlik. Pełnowymiarowe boisko sportowe, Pełnowymiarowa sala gimnastyczna, boisko do piłki nożnej,

Czytaj dalej
Zamknij

Rezerwacja

Szanowni Goście, rezerwacje przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz rezerwacyjny

Tel. +48 500 510 420
Tel. +48 600 660 690
Email: info@zielonapolana.com.pl

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu na poniższe dane:

SMART GO (Zielona Polana)
Łączki 2, 37-750 Dubiecko
ING Bank Śląski 11 1050 1025 1000 0092 6132 2920

Przy wpłacie zaliczki, w tytule prosimy o podanie terminu rezerwacji oraz liczby osób.

* pola wymagane