Fajne noclegi w górach Łączki u wrót Bieszczad - Zielona Polana Resort

Dojazd do Ośrodka Zielona Polana

Co, jak, którędy...
W Wariant 1 (Parking na terenie Ośrodka)

Współrzędne DMS / GPS: (N 49° 46' 59.84″) , (E 22° 20' 59.68″)
Współrzędne Lat, Lng / Google: 49.782541, 22.347761


Dojazd prowadzi górską, asfaltową drogą bezpośrednio do Ośrodka.
Od miejscowości Dynów. Przejeżdżamy przez Dynów, kierując się na Sanok drogą nr. 835, zaraz przy wyjeździe z Dynowa skręcamy w lewo na most (po lewej stronie znajduje się stacja benzynowa Slovnaft). Następnie zaraz za mostem skręcamy w lewo i przez miejscowości Bartkówka, Pawłokoma, Dylągowa dojeżdżamy do miejscowości Łączki ( bezpośrednio do Ośrodka). W miejscowości Dylągowa przy cmentarzu, należy kierować się drogą z pierwszeństwem przejazdu na Sielnicę. Następnie kierujemy się już na Łączki. (niezbędny będzie zjazd w prawo na Łączki) Ostatni odcinek drogi jest bardzo kręty z dość dużymi wniesieniami. Przed ostatnim podjazdem do Ośrodka przejeżdża się przez betonowy mostek. Parking znajduje się obok kortu tenisowego w Ośrodku Lub drugi Parking pod domkami.
W Wariant 2 (Parking przy kładce na Sanie)

Współrzędne DMS / GPS: (N 49° 47' 6.22")   (E 22° 20' 57.4")
Współrzędne Lat, Lng / Google: 49.784924, 22.34917721


Od miejscowości Dubiecko przy drodze nr 884 Domaradz/Krosno - Przemyśl. W Dubiecku za niewielką Synagogą po prawej stronie, jadąc od strony Rzeszowa/Krakowa na Przemyśl skręcamy w prawo na Słonne i dalej przez Wybrzeże mijając po lewej stronie pierwszą kładkę/most wiszący na Sanie, dojeżdżamy do miejscowości Słonne. Jadąc dalej, dojeżdżamy do drugiego mostu/kładki na Sanie. Nasz Parking znajduje się przy tej kładce naprzeciw Ośrodka (konieczne jest przejście przez most wiszący). Ośrodek znajduje sie na leśnej polanie, niewielkim wzniesieniu, które widać z Parkingu. (od połowy pieszej drogi z Parkingu do Ośrodka, dostępna jest winda bagażowa)
D Dojazd z Warszawy oraz z Krakowa/Katowic. Jadąc do Ośrodka od strony Warszawy drogą krajową nr. 9 lub od strony Krakowa/Katowic Autostradą A4, można ominąć przejazd przez centrum Rzeszowa nową autostradową obwodnicą Rzeszowa.

Od Warszawy, droga krajowa nr.9 należy przed dojazdem do Rzeszowa, minąć pierwsze rondo i na drugim rondzie skręcamy w lewo, w autostradową obwodnicę Autostrady A4, kierunek na Lublin (S19).
Od Krakowa jadąc Autostradą A4 kontynuujemy jazdę autostradą (nie zjeżdzamy na Rzeszów) mijamy po lewej stronie Lotnisko Jasionka.

Dojeżdzamy do zjazdu Rzeszów Wschód i kierujemy się na prawo na Lublin (S19) i od razu po skręcie kierujemy się na Rzeszów. Po 3km dojeżdżamy do dużego ronda gdzie kierujemy się na lewo na Barwinek/Kroczowa, następnie cały czas prosto przez kolejne duże rondo kierujemy się nadal na Barwinek/Kraków.
Po ok. 7 km dojeżdżamy do dużego skrzyżowania (po prawej stronie znajduje się Centrum Handlowe Rzeszów Plaza). Na skrzyżowaniu skręcamy w lewo na Dynów (droga nr. 878) i następnie przez Tyczyn dojedziemy do rozwidlenia drogi przy Karczmie pod Semaforem gdzie będą dwie możliwości dojazdu do Ośrodka. Wariant 1 oraz wariant 2. Szczegóły powyżej.

Obwodnica Rzeszowa + dojazd do Ośrodka - wariant 1 (mijając Karczmę pod Semaforem)

Zobacz polecany Dojazd z Warszawy do Ośrodka. Szczegóły
Zobacz polecany Dojazd od strony Krakowa do Ośrodka. Szczegóły

Szerokiej drogi ;-) Jesteśmy w kontakcie

powrót

Zielona Polana Resort

u wrót Bieszczad, serdecznie zaprasza ;)

  37-750 Dubiecko
  Łączki 2
  woj. podkarpackie

Facebook
Instagram

Sprawdź dostępność

Szanowni Goście, rezerwacje przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz rezerwacyjny

Tel. +48 500 510 420
Tel. +48 600 660 690
Email: info@zielonapolana.com.pl


Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu na poniższe dane:
SMART GO (Zielona Polana)
Łączki 2, 37-750 Dubiecko
ING Bank Śląski 11 1050 1025 1000 0092 6132 2920

Przy wpłacie zaliczki, w tytule prosimy o podanie terminu rezerwacji oraz liczby osób.

Przyjazd

Wyjazd

(*) - Wypełnij wymagane pola

Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu
przewodnik po okolicy