Zielona polana i okolice
Rezerwacje i informacje: tel. 500 510 420 e-mail: info@zielonapolana.com.pl

Imprezy integracyjne

Chcesz zmotywować pracowników do bardziej efektywnej pracy?

Wybierz się na wyjazd firmowy w góry wraz ze swoimi pracownikami i zakosztuj wspaniałej przygody. Imprezy firmowe pozwalają oderwać się od problemów dnia codziennego, stresów pracy i spojrzeć pod innym kątem na wykonywane obowiązki zawodowe. Wyjazdy firmowe do naszego Ośrodka nie pozostaną zapomniane i zdecydowanie przyczynią się do lepszej i efektywniejszej pracy Państwa zespołu.

Zielona Polana – Ośrodek Wypoczynkowy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów firmowych przygotował dla Państwa ofertę na imprezy integracyjne Bieszczady. Oferujemy:

 • Zakwaterowanie w domkach myśliwskich i góralskich, kwaterach oraz pokojach hotelowych z pełnym węzłem sanitarnym i komfortowym wyposażeniem,
 • Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, TV, Wi-fi oraz wyposażenie dodatkowe,
 • Pełne wyżywienie w naszej karczmie regionalnej,
 • Szeroką bazę rekreacyjno-sportową,
 • Salę konferencyjną na 100 osób z pełnym wyposażeniem technicznym,
 • Salę kominkową na 50 osób.
 • Jednorazowo możemy gościć grupę 100 osób,

Specjalnie dla Państwa Ośrodek Wypoczynkowy Zielona Polana –może zorganizować dodatkowe atrakcje dla uczestników wyjazdów integracyjnych w Bieszczady. Proponujemy Państwu uczestnictwo w:

 • Spływach kajakowych Sanem z ogniskiem i pieczeniem prosiaka,
 • Lotach motolotnią i jako jedyni w regionie - Lot balonem,
 • Grach terenowych, np. zawodach Paint Ball, strzelaniu z łuku do tarczy, zjazdach na linie,
 • Grach myśliwskich, np. pogoń za lisem, konkurs drwala,
 • Wyprawach offroad, w tym Quady i samochody terenowe,
 • Power Line - extremalny zjazd na linie,
 • Biesiadach galicyjskich,
 • Ogniskach i Grillach,
 • Zabawach tanecznych przy muzyce,
 • Bankietach i wystawnych kolacjach,
 • Nauce jazdy konnej,
 • Grach i zabawach sportowych na świeżym powietrzu.

Na życzenie naszych gości możemy również przygotować program wycieczek krajoznawczych – bliższych i dalszych, w tym wycieczek pieszych.

Zapraszamy do kontaktu! Stworzymy dla Państwa zindywidualizowaną ofertę na wyjazdy integracyjne i wyjazdy firmowe, dostosowane do Państwa potrzeb!

Rezerwacje i dodatkowe informacje: info@zielonapolana.com.pl
Tel. +48 16 651 24 70  lub  Tel. kom. + 48 600 660 690

 

 

Jazda konna

Quady

Szybowiec

Paintball

Szczegółowa Oferta

Imprezy Tematyczne, PRL, Karaibska, etc.

Czasy komuny kojarzą się różnie, ale niektórzy wspominają je z sentymentem. Dla nas są one świetną inspiracją do zabawy. Zatem towarzyszu, na imprezie zrealizuj 200% normy, a przed uprzątnij dom, daj hutom złom!
Oferujemy imprezy tematyczne: w stylu PRL, karaibską, w stylu lat 30-tych, Biesiada ludowa i inne. Imprezy wraz z profesjonalną Obsługa Dj-a i Wodziereja.

Aktywnie Zintegrowani - Team Building

Pragniemy Państwu przedstawić ofertę zajęć w postaci gier i zabaw integracyjnych oraz konkursów zespołowych o charakterze rywalizacji oraz atrakcje indywidualne, podczas których każdy może się wykazać. Oferujemy własną bazę urządzeń rekreacyjnych. Zajęcia mają na celu zintegrowanie zespołu, świetną zabawę i emocje.

Prawdziwe Przygody w Terenie

Kto z nas w dzieciństwie chociaż raz nie uczestniczył w takiej zabawie…
Organizujemy niezapomniane gry terenowe w pięknych i malowniczych terenach w niedalekim sąsiedztwie od Ośrodka. Drużyny wyposażone w mapę, busolę i kompas będą miały do wykonania określone zadania, punkty na trasie, dotarcie do mety, pokonując przeszkody i wyznaczone zadania. Świetna zabawa i doskonałe emocje.

Gry - Indoor

Bogata oferta imprez typu Indoor. Zorganizujemy turniej Darta, Mistrzostwa w Piłkarzyki stołowe. Do dyspozycji oddajemy także wirtualną konsolę, taneczną matę oraz symulator F1. Wszystko z profesjonalną i doświadczoną obsługą.

Gry - Outdoor

To nasza specjalizacja. Dysponujemy profesjonalnych sprzętem do przeprowadzenia szeregu gier od Byka rodeo, gladiatorów poprzez sztuczną krowę, młot siłomierz, strzelnice na łuki, profesjonalnie wiatrówki oraz karabinki sportowe do gigantycznych piłkarzyków wyścigów na wielkich rurach, kończąc na organizacji turnieju tenisa ziemnego, hokeja na trawie, czy rozgrywek siatkówki, piłki nożnej i koszykówki na Orliku lub Sali gimnastycznej.

Pokazy / Warsztaty / Degustacje Win

Oferujemy bogatą ofertę pokazów, m.in.: Malowanie Piaskiem, Teatr Cieni, pokazy barmańskie, bębniarskie, występy iluzjonisty oraz inspirujące warsztaty, m.in. warsztaty filmowe, bębniarskie oraz warsztaty rzemiosła.
Przy degustacjach przeniesiemy Państwa w Świat wyszukanych Win z całego Świata. Zaprezentujemy Państwu nie tylko doskonałe smaki, ale również przybliżymy kawałek historii i procesu powstawania.

Zamknij

Rezerwacja

Szanowni Goście, rezerwacje przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz rezerwacyjny

Tel. +48 500 510 420
Tel. +48 600 660 690
Email: info@zielonapolana.com.pl

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu na poniższe dane:

SMART GO (Zielona Polana)
Łączki 2, 37-750 Dubiecko
ING Bank Śląski 11 1050 1025 1000 0092 6132 2920

Przy wpłacie zaliczki, w tytule prosimy o podanie terminu rezerwacji oraz liczby osób.

* pola wymagane