Zielona polana i okolice>
Rezerwacje i informacje: tel. 500 510 420 e-mail: info@zielonapolana.com.pl

Atrakcje w okolicy

Kalwaria Pacławska

W województwie podkarpackim, około 25 km od Przemyśla, i mniej niż 50 km od Ośrodka Wypoczynkowego Zielona Polana, znajduje się Kalwaria Pacławska. Jest to wieś założona w 1665 roku przez kasztelana lwowskiego i wojewodę podolskiego Andrzeja Maksymiliana Fredro.

Czytaj dalej

Rzeszów - Muzeum Dobranocek

W Rzeszowie znajduje się świetna atrakcja turystyczna dla najmłodszych – Muzeum Dobranocek, którego patronami są bohaterowie najstarszej polskiej bajki na dobranoc – Jacek i Agatka.

Czytaj dalej

Park Miniatur w Myczkowcach

W miejscowości Myczkowce znajduje się Ośrodek Caritas Diecezji Rzeszowskiej, na terenie którego mieści się Park Miniatur. Na 8 hektarach należących do diecezji zorganizowano parkowo-leśny ośrodek, z drogami i alejkami asfaltowymi do spacerów.

Czytaj dalej

Ustrzyki Górne, Wetlina

Ustrzyki Górne są bardzo dobrze rozwinięte pod względem turystycznym. Znajduje się tu mnóstwo knajpek z klimatem bieszczadzkim oraz stragany z typowymi dla Bieszczadów pamiątkami.

Czytaj dalej

Przeworska kolej wąskotorowa "Pogórzanin"

Pomiędzy Przeworskiem a Dynowem, na Podkarpaciu, dokładnie w dolinie niewielkiej rzeki Mleczki, wybudowana została przed laty Wąskotorowa Kolej Lokalna Przeworsk-Dynów, znana również jako przeworsko-dynowska kolejka wąskotorowa, czy Dynówka.

Czytaj dalej

Bieszczadzka Kolejka (Ciuchcia) Leśna

Wybierając się w Bieszczady warto odwiedzić Majdan, koło Cisnej i przejechać się bieszczadzką „Ciuchcią”, czyli Kolejką Leśną, która właśnie w Majdanie ma swoją główną stację. Bieszczadzka Ciuchcia czy Bieszczadzka Kolejka Leśna jest jedną z wyjątkowych atrakcji Bieszczad.

Czytaj dalej

Dubiecko-pałac Krasickich, stara cerkiew

W Dubiecku, niedaleko Ośrodka Wypoczynkowego Zielona Polana, znajduje się pałac Krasickich, nazywany również zamkiem. Pałac składa się z piętrowego budynku, prostokątnej wieży w części zachodniej i bocznej, parterowej oficyny, zwieńczonej basztą.

Czytaj dalej

Pętla Bieszczad, Zapora w Solinie

Mianem Wielkiej pętli bieszczadzkiej określana jest trasa samochodowa i rowerowa trasa turystyczna w Bieszczadach, dokładnie w Górach Sanocko-Turczańskich. Budowniczowie tejże drogi mieli sporo wyobraźni, aby stworzyć kilkukrotne pętle na trasie wiodącej w Bieszczadach. Łącznie Petla Bieszczad liczy sobie 144 km.

Czytaj dalej

Rzeszów ze starówką, podziemną trasą pod rynkiem

Rzeszów jest miastem wojewódzkim, najdalej wysuniętym na południowo-wschodni kraniec Polski. Jest to stolica województwa podkarpackiego, a także ośrodek administracyjny, przemysłowy i handlowy regionu.

Czytaj dalej
  <<   1   2   3   4   >>
Zamknij

Rezerwacja

Szanowni Goście, rezerwacje przyjmujemy telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz rezerwacyjny

Tel. +48 500 510 420
Tel. +48 600 660 690
Email: info@zielonapolana.com.pl

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu na poniższe dane:

SMART GO (Zielona Polana)
Łączki 2, 37-750 Dubiecko
ING Bank Śląski 11 1050 1025 1000 0092 6132 2920

Przy wpłacie zaliczki, w tytule prosimy o podanie terminu rezerwacji oraz liczby osób.

* pola wymagane